Zapraszam do czytania i odwiedzania moich profili na innych portalach społecznościowych. Pozdrawiam. ~Kate

niedziela, 25 stycznia 2015

Witajcie na moim blogu! ^^

Hej, tu Kate Oshin.
Pewnie większość z Was, zna mnie z aska, do ktorego link będziecie mieli na dole, no, ale przechodząc do rzeczy...
Chcieliście abym założyła bloga, i bum! Stało się. 
Blog będzie w 2/4 o mnie, pozostała połowa będzie poświęcona inspiracjom Japońskim, czy uroczym rzeczom, takim jak na przykład to:
No, ale sami wiecie...

W tej notce dowiecie się czegoś o mnie... ^^ ❤️

Mam na imię Kasia
Jestem blondynką
Interesuję się jazdą konną, piłką nożną, tańcem, aktorstwem, oraz Japonią i wszystkim co kawaii ^-^
Jestem wrażliwa *(*´∀`*)☆ 
Ale też nerwowa
Jestem kreatywna ^^
Jak już wspominałam, bardzo latwo mnie zdenerwować, więc nie radzę tego robić, bo pewnie skończy się na niechcianej i niepotrzebnej kłótni ヽ(`◇´)/ 
Moim ulubionym piłkażem jest Cristiano Ronaldo
Jeśli chodzi o ulubioną rasę konia, są nią hucuły i konie arabskie *-* (。'▽'。)♡ 
Tańczę jazz/disco/hip hop i zumbę 2 lata
Japonią interesuję się pół roku
Zainspirowała mnie Usami Chan, którą większość z Was zna (´ε` )♡ 
Dobrze się uczę (*≧▽≦) 
Bardzo lubię matematykę  
Jestem weganką (゜▽゜;) 
Jestem wredna :> 
Byłam w kilku reklamach (☆´3`) 
I w jakimś serialu, nie pamiętam jakim ♡^▽^♡ 
Gdy miałam 8 lat grałam główną rolę w filmie na rzecz projektu pewnej studenki (_´ω`) 
Mam chłopaka <3  (*´▽`*) 

Mam nadzieję, że notka Wam się spodobała ^^ 
Kolejna będzie jutro, pozdrawiam wszystkich <3

~~~~~~~~~~
Obiecane linki:
Mój ask: ask.fm/kateoshin
Ask Usami-chan: ask.fm/usamichan



3 komentarze:

  1. Ja także uwielbiam hucuły (^▽^)
    ... Wow! Grałaś w serialu? Jaka gwiazdaa ^w^
    Pozdrawiam, Yuuki ヾ(*ゝω・*)ノ

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku. W końcu ktoś, kto lubi Crisa :x

    OdpowiedzUsuń