Zapraszam do czytania i odwiedzania moich profili na innych portalach społecznościowych. Pozdrawiam. ~Kate

piątek, 13 lutego 2015

Cocoppa, walentynki...

~Witajcie!
Po 11 dniowej przerwie, wracam do Was z kolejnym wpisem.
Bardzo przepraszam Was, że trwało to tak długo! (⊙...⊙ ) 
Nie przedłużając, zaczynamy! 

Czym jest Cocoppa?
🎀 Cocoppa - jest to aplikacja dostępna w sklepie play i app store. 🎀
Dzięki niej, możemy przystrajać nasze ikonki i zmienić tapetę.(^~^)  Mamy do wyboru tysiące różnych ikonek, tapet, czy zestawów.ヽ(‘ ∇‘ )ノ 
~~~~

Jak widzicie, można naprawdę ładnie ozdobić menu. (ノ^∇^) 
Jednak to zależy od gustu - napewno każdy coś sobie wybierze dla siebie ^^
~~~~
Kolejnym tematem są... Walentynki.

Jeśli już ktoś chciałby spytać, nie, nie lubię walentynek.(*´ο`*) 
Dlaczego? To jest już moja prywatna sprawa.(°◇°;) 
Walentynki, jak każdy wie, są świętem wszystkich zakochanych. Dlatego chłopaku - nie czekaj!♡^▽^♡  Biegnij po wielki bukiet róż dla swojej ukochanej ^^
~~~~
Pochwalcie się w komentarzach, jak wy spędzacie ten dzień, i czy notka Wam się spodobała!~(^з^)-☆ 



poniedziałek, 2 lutego 2015

Słodycze, słodkości, pyszności! ☆ミ(o*・ω・)ノ Zmiany? :o

~Witam!

Od razu przechodząc do rzeczy - zmiany. 
Zmiany, zmiany, zmiany...(•ิ_•ิ)? 

Gdyż mam teraz mniej czasu, postanowiłam że notki będą pojawiały się losowo.
Raz co drugi dzień, a raz codziennie - w zależności od tego kiedy będę miała czas.
Mam nadzieję, że to Wam w niczym nie przeszkodzi!
Słodyyycze! ♡o。.(✿ฺ。 ✿ฺ) 
Dam Wam dzisiaj parę inspiracji bez ich opisów - gdyż  nie mogę się dzisiaj rozpisywać.

Mam nadzieję, że ta krótka notka, mimo tego Wam się soodobała!(ノ´∀`*)ノ 
Zapraszam do odwiedzania moich innych profili na innych portalach społecznościowych! (≧▼≦;) 
~ Trzymajcie się, dobranoc ;* <3 
~~~~
Źródła zdjęć: We Heart It, Google Grafika


niedziela, 1 lutego 2015

Szkoła, koniec ferii, koronka...

http://media.tumblr.com/41574043bf5003bfa0e5d05994870c99/tumblr_inline_mjgka8i3Xp1qz4rgp.gifWitajcie! http://media.tumblr.com/41574043bf5003bfa0e5d05994870c99/tumblr_inline_mjgka8i3Xp1qz4rgp.gif

~Po raz kolejny przepraszam, że wczoraj nie było notki, ale nie miałam internetu~

                        Kawaii graphics
Niestety ja już jutro będę musiała iść do szkoły ;<
Koniec ferii, no niee >.<
Dzisiaj temat... KORONKA!

Koronka - podstawa stylu 'kawaii'
Bardzo podobają mi się ubrania z koronką, są takie śliczne 

Poniżej przedstawię Wam kilka ubrań z koronką.
Śliczne, różowe skarpeteczki z koronką, są takie urocze *-*

Gdy zobaczyłam tą sukienkę, od razu przypadła mi do gustu. Prawda, ze jest śliczna ? 

Kołnierzyk z koronką - mała ozdoba dla bluzeczek, ale dodaje niezwykłego uroku. Bluzki z koronkowymi kołnierzykami są bardziej delikatne, niż te bez niego. <3

Koronkowa kremowa spódniczka - niby zwykła spódniczka, ale może stać się głównym elementem stylizacji. Bardzo mi się podoba.

No i kolejna - spódniczka z koronką. Tu nie trzeba już nic opisywać - każdy widzi jaki ma piękny urok.

~~~~~~~~
I to chyba na tyle w dzisiejszej notce - mam nadzieję, że wam się spodobała! ^^
Zostawcie po sobie komentarz, może to być również komentarz z tematem, o jakim chcielibyście kolejną notkę.
Kawaii graphicsKawaii graphicsKawaii graphics
~~~
Źródła zdjęć: google grafika