Hej!
Na asku prosiliście mnie o kawaii inspiracje, więc prosze! Oto i one ^^
(kliknij zdjęcie aby zobaczyć podgląd i powiększyć)










Rysunki?
Dodam dzisiaj również rysunek, narysowany przez Roksanę. Pamiętajcie, że możecie wysyłaćmi rysunki mnie na asku i facebooku! ( ^ . ^ * )
Dziękuję! Jest prześliczny!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I to chyba na tyle z dzisiejszej notki, mam nadzieję, że wam się spodobała ^^
Źródła zdjęć: Google grafika
Ask Roksany: http://ask.fm/Roksanakaaa
Mój FanPage: facebook.com/kateoshin
~Dzięki! ^^











.jpg)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz