Zapraszam do czytania i odwiedzania moich profili na innych portalach społecznościowych. Pozdrawiam. ~Kate

sobota, 28 marca 2015

Wszystko, moje życie, przyjaźń i konie *(*´∀`*)☆

Witajcie po jakże długiej przerwie...ヽ(*≧ω≦)ノ Tak, te 'króciutkie' przerwy są teraz bardzo, bardzo często. No ale cóż, bywa i tak...


Wszystko/nic

Jak już pewnie wiecie, moją jedyną, wielką miłością są właśnie... konie. (*・∀・*)人(*・∀・*)
Jeżdżę już prawie 5 lat, z czego miałam 6,5 miesiąca przerwy. ;** ☆(❁‿❁)☆Właśnie dziś pojechałam na konie, ale tym razem do stajni w której jeździ mój przyjaciel.:(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Było ok, konie fajne, bardzo mili ludzie. Czego chcieć więcej ? (づ。◕‿‿◕。)づ

Zmiany
A teraz troszeczkę o zmianach, które zaszły w moim nastoletnim życiu..(✿ ♥‿♥) Otóż zyskałam i straciłam trochę przyjaciół, rozstałam się z Konradem 〜(^∇^〜)(〜^∇^)〜 (hmm, cóż za poważne słowo - rozstałam... chyba aż za poważne jak dla mnie). Nie pytajcie się dlaczego, na co, po co, czemu... Bo to już jest moja prywatna sprawa. I bardzo dobrze że się tak stało. (^~^;)ゞCo do przyjaciół - teraz już wiem komu mogę ufać, kto mnie wykorzystywał i wykorzystywać jeszcze ma zamiar, na kim mogę polegać, na kim nie, i takie tam inne sprawy.ヾ(^∇^)

Słodycz! *-*
Teraz coś bardziej ' słodkiego ' - ( no bo w końcu, o tym powinien być blog, prawda ? K.. kk... Króliczki!

Króliczki to bardzo słodkie stworzonka, urocze i milusie. Ostatnio mnie bardzo inspirują, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.☆ミ(o*・ω・)ノ
Notka dobiega końca, więc poniżej dam wam kilka, przesłodkich fotek króliczków *-*



To wszystko na dziś! (*- *)

~~~~
źródła zdjęć: google grafika, różne blogi

sobota, 14 marca 2015

Ariana Grande! (✿ ♥‿♥)

Witajcie, po baardzo długiej przerwie.
Jak pewnie wiecie, Ariana Grande ma swój słodki urok...(づ ̄ ³ ̄)づ
Nie tylko z twarzy jest słodka, ale również z ubioru!
Dzisiaj pokażę wam kilka jej stylizacji, które mogą was zauroczyć. (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧














To na tyle na dzisiaj.
Pozdrowionka!! ;**
~~~~
Źródła zdjęć: google grafika, blogger (różne), tumblr

piątek, 13 lutego 2015

Cocoppa, walentynki...

~Witajcie!
Po 11 dniowej przerwie, wracam do Was z kolejnym wpisem.
Bardzo przepraszam Was, że trwało to tak długo! (⊙...⊙ ) 
Nie przedłużając, zaczynamy! 

Czym jest Cocoppa?
🎀 Cocoppa - jest to aplikacja dostępna w sklepie play i app store. 🎀
Dzięki niej, możemy przystrajać nasze ikonki i zmienić tapetę.(^~^)  Mamy do wyboru tysiące różnych ikonek, tapet, czy zestawów.ヽ(‘ ∇‘ )ノ 
~~~~

Jak widzicie, można naprawdę ładnie ozdobić menu. (ノ^∇^) 
Jednak to zależy od gustu - napewno każdy coś sobie wybierze dla siebie ^^
~~~~
Kolejnym tematem są... Walentynki.

Jeśli już ktoś chciałby spytać, nie, nie lubię walentynek.(*´ο`*) 
Dlaczego? To jest już moja prywatna sprawa.(°◇°;) 
Walentynki, jak każdy wie, są świętem wszystkich zakochanych. Dlatego chłopaku - nie czekaj!♡^▽^♡  Biegnij po wielki bukiet róż dla swojej ukochanej ^^
~~~~
Pochwalcie się w komentarzach, jak wy spędzacie ten dzień, i czy notka Wam się spodobała!~(^з^)-☆ 



poniedziałek, 2 lutego 2015

Słodycze, słodkości, pyszności! ☆ミ(o*・ω・)ノ Zmiany? :o

~Witam!

Od razu przechodząc do rzeczy - zmiany. 
Zmiany, zmiany, zmiany...(•ิ_•ิ)? 

Gdyż mam teraz mniej czasu, postanowiłam że notki będą pojawiały się losowo.
Raz co drugi dzień, a raz codziennie - w zależności od tego kiedy będę miała czas.
Mam nadzieję, że to Wam w niczym nie przeszkodzi!
Słodyyycze! ♡o。.(✿ฺ。 ✿ฺ) 
Dam Wam dzisiaj parę inspiracji bez ich opisów - gdyż  nie mogę się dzisiaj rozpisywać.

Mam nadzieję, że ta krótka notka, mimo tego Wam się soodobała!(ノ´∀`*)ノ 
Zapraszam do odwiedzania moich innych profili na innych portalach społecznościowych! (≧▼≦;) 
~ Trzymajcie się, dobranoc ;* <3 
~~~~
Źródła zdjęć: We Heart It, Google Grafika


niedziela, 1 lutego 2015

Szkoła, koniec ferii, koronka...

http://media.tumblr.com/41574043bf5003bfa0e5d05994870c99/tumblr_inline_mjgka8i3Xp1qz4rgp.gifWitajcie! http://media.tumblr.com/41574043bf5003bfa0e5d05994870c99/tumblr_inline_mjgka8i3Xp1qz4rgp.gif

~Po raz kolejny przepraszam, że wczoraj nie było notki, ale nie miałam internetu~

                        Kawaii graphics
Niestety ja już jutro będę musiała iść do szkoły ;<
Koniec ferii, no niee >.<
Dzisiaj temat... KORONKA!

Koronka - podstawa stylu 'kawaii'
Bardzo podobają mi się ubrania z koronką, są takie śliczne 

Poniżej przedstawię Wam kilka ubrań z koronką.
Śliczne, różowe skarpeteczki z koronką, są takie urocze *-*

Gdy zobaczyłam tą sukienkę, od razu przypadła mi do gustu. Prawda, ze jest śliczna ? 

Kołnierzyk z koronką - mała ozdoba dla bluzeczek, ale dodaje niezwykłego uroku. Bluzki z koronkowymi kołnierzykami są bardziej delikatne, niż te bez niego. <3

Koronkowa kremowa spódniczka - niby zwykła spódniczka, ale może stać się głównym elementem stylizacji. Bardzo mi się podoba.

No i kolejna - spódniczka z koronką. Tu nie trzeba już nic opisywać - każdy widzi jaki ma piękny urok.

~~~~~~~~
I to chyba na tyle w dzisiejszej notce - mam nadzieję, że wam się spodobała! ^^
Zostawcie po sobie komentarz, może to być również komentarz z tematem, o jakim chcielibyście kolejną notkę.
Kawaii graphicsKawaii graphicsKawaii graphics
~~~
Źródła zdjęć: google grafika

piątek, 30 stycznia 2015

Inspiracje Styczeń 2015, Rysunki ? ^^

Hej! 
Na asku prosiliście mnie o kawaii inspiracje, więc prosze! Oto i one ^^
(kliknij zdjęcie aby zobaczyć podgląd i powiększyć)



























Rysunki?
Dodam dzisiaj również rysunek, narysowany przez Roksanę. Pamiętajcie, że możecie wysyłaćmi rysunki mnie na asku i facebooku! ( ^ . ^ * )

Dziękuję! Jest prześliczny!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I to chyba na tyle z dzisiejszej notki, mam nadzieję, że wam się spodobała ^^

Źródła zdjęć: Google grafika
Ask Roksany: http://ask.fm/Roksanakaaa
Mój FanPage: facebook.com/kateoshin

~Dzięki! ^^