Pewnie większość z Was, zna mnie z aska, do ktorego link będziecie mieli na dole, no, ale przechodząc do rzeczy...
Chcieliście abym założyła bloga, i bum! Stało się.
Blog będzie w 2/4 o mnie, pozostała połowa będzie poświęcona inspiracjom Japońskim, czy uroczym rzeczom, takim jak na przykład to:
No, ale sami wiecie...
W tej notce dowiecie się czegoś o mnie... ^^ ❤️
Mam na imię Kasia
Jestem blondynką
Interesuję się jazdą konną, piłką nożną, tańcem, aktorstwem, oraz Japonią i wszystkim co kawaii ^-^
Jestem wrażliwa *(*´∀`*)☆
Ale też nerwowa
Jestem kreatywna ^^
Jak już wspominałam, bardzo latwo mnie zdenerwować, więc nie radzę tego robić, bo pewnie skończy się na niechcianej i niepotrzebnej kłótni ヽ(`◇´)/
Moim ulubionym piłkażem jest Cristiano Ronaldo
Jeśli chodzi o ulubioną rasę konia, są nią hucuły i konie arabskie *-* (。'▽'。)♡
Tańczę jazz/disco/hip hop i zumbę 2 lata
Japonią interesuję się pół roku
Zainspirowała mnie Usami Chan, którą większość z Was zna (´ε` )♡
Dobrze się uczę (*≧▽≦)
Bardzo lubię matematykę
Jestem weganką (゜▽゜;)
Jestem wredna :>
Byłam w kilku reklamach (☆´3`)
I w jakimś serialu, nie pamiętam jakim ♡^▽^♡
Gdy miałam 8 lat grałam główną rolę w filmie na rzecz projektu pewnej studenki (_´ω`)
Mam chłopaka <3 (*´▽`*)
Kolejna będzie jutro, pozdrawiam wszystkich <3
~~~~~~~~~~
Obiecane linki:
Mój ask: ask.fm/kateoshin
Ask Usami-chan: ask.fm/usamichan


Ja także uwielbiam hucuły (^▽^)
OdpowiedzUsuń... Wow! Grałaś w serialu? Jaka gwiazdaa ^w^
Pozdrawiam, Yuuki ヾ(*ゝω・*)ノ
Jejku. W końcu ktoś, kto lubi Crisa :x
OdpowiedzUsuńCr7 na zawsze ^^ yay <3
Usuń