Zapraszam do czytania i odwiedzania moich profili na innych portalach społecznościowych. Pozdrawiam. ~Kate

wtorek, 27 stycznia 2015

Notka o niczym, ale w sumie to o wszystkim. ヽ(*≧ω≦)ノ

~Witajcie!
Ten wpis będzie dziwny. Ale też uroczy... W zasadzie, sama nie wiem jak go opisać. Nie mam pomysłu. Dam Wam jakieś kawaii inspiracje. ^^
~ przepraszam, że tak późno dodaję tą notkę ~ ('∀'●)♡ 


Przypominam, że wszystkie linki będziecie mieli na dole. (。'▽'。)♡ 
~~~
Pierwszym tematem będą... Stroje japońskie?
Chciałabym poruszyć ten temat. (★^O^★) 
Podziwiam ludzi z Polski, którzy nie boją się być w 100% sobą. W tym momencie chodzi mi o ludzi z zamiłowaniem do Japonii oraz klimatu kawaii. Ubierają się „japońsko”, wyrażają swoim ubiorem siebie. (゜▽゜;) 
~~~~
A Co do samych strojów - niektóre naprawdę są przesłodkie, a od niektórych nie można oderwać wzroku. Są też stroje bardzo elegancie, lub mniej. ヽ(^。^)丿 
Kiedy patrzę na te wszystkie kawaii ubrania, przypominają mi się czasy, kiedy miałam 5-7 lat.
Uwielbiałam się przebierać. Kochałam ubierać się cała na różowo, lub zakładać stroje przeróżnych księżniczek i postaci z bajek, byleby tylko miały w sobie coś... dziewczęcego. (●´∀`●) 
Najbardziej lubiłam nosić strój kopciuszka. Mam go do dziś, jest schowany gdzieś na strychu. Jest strasznie słodki. Niebieska sukieneczka, rozkloszowana z liczną koronką i brokatowymi wzorami. Ma też piękny kołnierzyk z falbanką... (´ε` )♡ 
Ahh, wtedy było tak pięknie ~

~~~~
~~~~
~~~~


~~~~


 
Kolejnym tematem, który przyszedł mi do głowy, to pluszowe alpaki.
Tak, alpaki. *(*´∀`*)☆ 
Czy ktoś z Was, nie licząc mnie, również jest fanem tych ślicznych maskotek?
Mogę nawet powiedzieć, że one wymiatają, i są takimi „ ulubieńcami stycznia ”.
~ Właśnie wpadłam na pomysł, aby robić ulubieńców miesiąca, yay. ~ (_´ω`) 


Alpaki te zaliczam do najbardziej słodkich rzeczy, które istnieją na świecie. (´ε` )♡ 
Są chyba nawet najsłodsze. Hmm, przynajmniej na tą chwilę tak mi się wydaje. ♡^▽^♡ 

Do oceny zostawiam je wam, gdyż to mi one tak przypadły do gustu, ale nie znam jeszcze waszej opinii ^^

A teraz kilka zdjęć (*°∀°)=3 

~~~~
~~~~


~~~~

To koniec na dzisiaj ^^

Jutro kolejny wpis, także oczekujcie go <3

Zapraszam do komentowania, koniecznie musicie napisać mi co sądzicie o alpakach! 
(*´▽`*) 
~~~~~
Zródła zdjęć: We heart it, google.








1 komentarz:

  1. Alpaki kojarzą mi się z Bale'm, ale nadal są strasznie słodkie <3

    OdpowiedzUsuń