Ten wpis będzie dziwny. Ale też uroczy... W zasadzie, sama nie wiem jak go opisać. Nie mam pomysłu. Dam Wam jakieś kawaii inspiracje. ^^
~ przepraszam, że tak późno dodaję tą notkę ~ ('∀'●)♡
Przypominam, że wszystkie linki będziecie mieli na dole. (。'▽'。)♡
~~~
Pierwszym tematem będą... Stroje japońskie?
Chciałabym poruszyć ten temat. (★^O^★)
Podziwiam ludzi z Polski, którzy nie boją się być w 100% sobą. W tym momencie chodzi mi o ludzi z zamiłowaniem do Japonii oraz klimatu kawaii. Ubierają się „japońsko”, wyrażają swoim ubiorem siebie. (゜▽゜;)
~~~~
A Co do samych strojów - niektóre naprawdę są przesłodkie, a od niektórych nie można oderwać wzroku. Są też stroje bardzo elegancie, lub mniej. ヽ(^。^)丿
Kiedy patrzę na te wszystkie kawaii ubrania, przypominają mi się czasy, kiedy miałam 5-7 lat.
Uwielbiałam się przebierać. Kochałam ubierać się cała na różowo, lub zakładać stroje przeróżnych księżniczek i postaci z bajek, byleby tylko miały w sobie coś... dziewczęcego. (●´∀`●)
Najbardziej lubiłam nosić strój kopciuszka. Mam go do dziś, jest schowany gdzieś na strychu. Jest strasznie słodki. Niebieska sukieneczka, rozkloszowana z liczną koronką i brokatowymi wzorami. Ma też piękny kołnierzyk z falbanką... (´ε` )♡
Ahh, wtedy było tak pięknie ~
Kolejnym tematem, który przyszedł mi do głowy, to pluszowe alpaki.
Tak, alpaki. *(*´∀`*)☆
Czy ktoś z Was, nie licząc mnie, również jest fanem tych ślicznych maskotek?
Mogę nawet powiedzieć, że one wymiatają, i są takimi „ ulubieńcami stycznia ”.
~ Właśnie wpadłam na pomysł, aby robić ulubieńców miesiąca, yay. ~ (_´ω`)
Alpaki te zaliczam do najbardziej słodkich rzeczy, które istnieją na świecie. (´ε` )♡
Są chyba nawet najsłodsze. Hmm, przynajmniej na tą chwilę tak mi się wydaje. ♡^▽^♡
Do oceny zostawiam je wam, gdyż to mi one tak przypadły do gustu, ale nie znam jeszcze waszej opinii ^^
A teraz kilka zdjęć (*°∀°)=3
~~~~
~~~~
~~~~
To koniec na dzisiaj ^^
Jutro kolejny wpis, także oczekujcie go <3
Zapraszam do komentowania, koniecznie musicie napisać mi co sądzicie o alpakach!
(*´▽`*)
~~~~~
Zródła zdjęć: We heart it, google.








Alpaki kojarzą mi się z Bale'm, ale nadal są strasznie słodkie <3
OdpowiedzUsuń