~Cześć wszystkim!
Dzisiaj mam dla Was 2 tematy. Moją wizytę u lekarza, oraz ubrania w stylu retro - w kwiaty.ヾ(^∇^)
Jeśli chodzi o dzisiaj, to już przechodzę do rzeczy.
Chyba nie muszę opisywać Wam tego, jak wyglądała przychodnia...(>д<)
No, ale jak już usiadłam na fotelu, to łzy poleciały. Trochę popłakiwałam, już nie wspominając o tym, że prawie złamałam mojej mamie rękę (przynajmniej ona tak twierdziła).(;*△*;)
Pewnie już wiecie, że bardzo boję się igieł. Na sam widok takiej strzykawki czy igły robi mi się nie dobrze i mam mdłości.
Eh, nie było tam fajnie!ヽ(゚Д゚)ノ
Kwiaty, kwiatki, kwiatuuszki!
W tym temacie zainspiruję was stylem retro w modzie - ubraniami w kwiaty.
Niektóre stylizacje, czy pojedyncze ubrania są naprawdę ciekawe i urocze.('∀'●)♡
Mam nadzieję, że Wam się spodobają.( ゚▽゚)/
Postaram się opisać każde zdjęcie, co o nim sądzę.(*°∀°)=3
Ta stylizacja, naprawdę, ale to naprawdę mnie urzekła...(´ε` )♡
Jest taka delikatna, dziewczęca, urocza, i ma w sobie ten słodki urok kawaii.
Bardzo mi się podoba! ♡^▽^♡
Rajstopki w kwiatuszki, coś pięknego. Tu chyba nie trzeba zbyt wiele opisywać. (*≧▽≦)
Są piękne *-*
Ta spódniczka jest bardzo dziewczęca i urocza. Aww *-* coś wspaniałego.(゜▼゜*)
Ostatnia rzecz - spódniczka z kwiatami sakury (kwiatu wiśni).(*^・ェ・)ノ
Kwiat sakury wg mnie symbolizuje japonię. ~ヾ(^∇^) Ta spódnica jest piękna, miętowa z kwiatem wiśni, wg mnie idealnie połączenie kolorów. (o´ω`o)ノ Kolor miętowy dodaje delikatności tej spódniczce, a kwiat sakury służy jako piękna i urocza ozdoba.
(/^▽^)/
~~~~~~~~
To chyba tyle na dzisiaj, zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga, codziennie nowy wpis ^^
w komentarzach możecie napisać mi o czym ma być kolejny post - napewno wezmę pomysł pod uwagę! (*ノ▽ノ)
Pozdrawiam wszystkich czytelników. (◕‿◕✿)
~~~~
Źródła zdjęć: We heart it, google grafika.