Witajcie! 
~Po raz kolejny przepraszam, że wczoraj nie było notki, ale nie miałam internetu~

Niestety ja już jutro będę musiała iść do szkoły ;<
Koniec ferii, no niee >.<
Dzisiaj temat... KORONKA!
Koronka - podstawa stylu 'kawaii'
Bardzo podobają mi się ubrania z koronką, są takie śliczne

Poniżej przedstawię Wam kilka ubrań z koronką.
Śliczne, różowe skarpeteczki z koronką, są takie urocze *-*
Gdy zobaczyłam tą sukienkę, od razu przypadła mi do gustu. Prawda, ze jest śliczna ?
Kołnierzyk z koronką - mała ozdoba dla bluzeczek, ale dodaje niezwykłego uroku. Bluzki z koronkowymi kołnierzykami są bardziej delikatne, niż te bez niego. <3
Koronkowa kremowa spódniczka - niby zwykła spódniczka, ale może stać się głównym elementem stylizacji. Bardzo mi się podoba.
No i kolejna - spódniczka z koronką. Tu nie trzeba już nic opisywać - każdy widzi jaki ma piękny urok.
~~~~~~~~
I to chyba na tyle w dzisiejszej notce - mam nadzieję, że wam się spodobała! ^^
Zostawcie po sobie komentarz, może to być również komentarz z tematem, o jakim chcielibyście kolejną notkę.



~~~
Źródła zdjęć: google grafika

.jpg)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz