Zapraszam do czytania i odwiedzania moich profili na innych portalach społecznościowych. Pozdrawiam. ~Kate

sobota, 28 marca 2015

Wszystko, moje życie, przyjaźń i konie *(*´∀`*)☆

Witajcie po jakże długiej przerwie...ヽ(*≧ω≦)ノ Tak, te 'króciutkie' przerwy są teraz bardzo, bardzo często. No ale cóż, bywa i tak...


Wszystko/nic

Jak już pewnie wiecie, moją jedyną, wielką miłością są właśnie... konie. (*・∀・*)人(*・∀・*)
Jeżdżę już prawie 5 lat, z czego miałam 6,5 miesiąca przerwy. ;** ☆(❁‿❁)☆Właśnie dziś pojechałam na konie, ale tym razem do stajni w której jeździ mój przyjaciel.:(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Było ok, konie fajne, bardzo mili ludzie. Czego chcieć więcej ? (づ。◕‿‿◕。)づ

Zmiany
A teraz troszeczkę o zmianach, które zaszły w moim nastoletnim życiu..(✿ ♥‿♥) Otóż zyskałam i straciłam trochę przyjaciół, rozstałam się z Konradem 〜(^∇^〜)(〜^∇^)〜 (hmm, cóż za poważne słowo - rozstałam... chyba aż za poważne jak dla mnie). Nie pytajcie się dlaczego, na co, po co, czemu... Bo to już jest moja prywatna sprawa. I bardzo dobrze że się tak stało. (^~^;)ゞCo do przyjaciół - teraz już wiem komu mogę ufać, kto mnie wykorzystywał i wykorzystywać jeszcze ma zamiar, na kim mogę polegać, na kim nie, i takie tam inne sprawy.ヾ(^∇^)

Słodycz! *-*
Teraz coś bardziej ' słodkiego ' - ( no bo w końcu, o tym powinien być blog, prawda ? K.. kk... Króliczki!

Króliczki to bardzo słodkie stworzonka, urocze i milusie. Ostatnio mnie bardzo inspirują, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.☆ミ(o*・ω・)ノ
Notka dobiega końca, więc poniżej dam wam kilka, przesłodkich fotek króliczków *-*



To wszystko na dziś! (*- *)

~~~~
źródła zdjęć: google grafika, różne blogi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz